Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Zápas s Dubnicou si môžete pozrieť naživo na našom novom youtube kanáli
A tím / Tlačová správa MFK Dukla / 19.02.2021

Zápas s Dubnicou si môžete pozrieť naživo na našom novom youtube kanáli

zo zápasu s Dubnicou v r. 2020

zo zápasu s Dubnicou v r. 2020

MFK Dukla Banská Bystrica reaguje na podnety mnohých fanúšikov, ktorí nemôžu počas pandemických opatrení Vlády SR navštevovať druholigové zápasy. Zriaďuje nový klubový YouTube kanál, ktorý domáce stretnutia priblíži priaznivcom futbalu naživo.

Prvý live stream (živý prenos) je plánovaný už túto sobotu 20. februára 2021 so začiatkom o 13.30 hodine, kedy MFK Dukla Banská Bystrica privíta v tréningovom areáli Vojenského športového centra DUKLA na Štiavničkách na ihrisku s umelou trávou FK Dubnica nad Váhom. „Živý prenos bude streamovaný na nový YouTube kanál MFK Dukla TV. Prenos ponúkne náhľad na priebeh zápasu, a to nielen zo základnej vodiacej kamery, ako to býva zvykom. Prenos odvysielame na tri kamery v HD vo vysokom rozlíšení. Ponúkneme komentované najdôležitejšie momenty v zápase v opakovaných záberoch a divákov určite poteší i záznam, ktorý po prenose ihneď uverejníme. Pozápasové rozhovory budú zároveň prvýkrát vysielané naživo krátko po skončení stretnutia,“ uviedol režisér prenosu Patrik Chytilek.

MFK Dukla TV odvysiela naživo každý domáci zápas 2. futbalovej ligy, na ktorý nebudú môcť prísť diváci pre pandemické opatrenia v súvislosti s Covidom-19, respektíve bude ich návšteva na stretnutí kapacitne obmedzená. Výnimkou budú domáce zápasy, ktoré zaradí do vysielania naživo Futbalnet TV.

„Verím, že duel s Dubnicou bude pozerať čo najviac fanúšikov na našom novom youtube kanáli. Hráme na novom ihrisku s umelou trávou na Štiavničkách a chceme zápas zvládnuť v náš prospech. Všetci veríme, že si odnesieme tri body,“ povedal pred sobotňajším výkopom stretnutia 17. kola 2. futbalovej ligy obranca banskobystrickej Dukly Kristián Lukáčik.

Banskobystrickí futbalisti po 16. kolách vedú tabuľku druhej futbalovej ligy o bod pred druhým Liptovským Mikulášom. Dubničania sú na desiatom mieste so stratou osemnástich bodov na vedúci domáci tím spod Urpína.

Odkaz na YouTube kanál: https://youtu.be/BrHPYw0efXQ