• Aktuality
  • Aj dvaja Róbertovia súčasťou pripravovaného filmu
A tím / MFK Dukla/ULK / 25.04.2023

Aj dvaja Róbertovia súčasťou pripravovaného filmu

Aj dvaja Róbertovia súčasťou pripravovaného filmu
V rámci jubilejnej 30-tej sezóny Fortuna ligy je pripravených niekoľko projektov, ktoré pripomenú bohatú históriu našej ligy.
Pri príležitosti osláv 30-tich rokov ligy predstaví Únia ligových ligov, riadiaca organizácia Fortuna ligy, približne hodinový dokument o našej lige.  Dokument bude mať slávnostnú premiéru na konci mája 2023. Nebudú v ňom chýbať dôležité historické okamihy, veľké mená slovenského futbalu, ale aj emócie, príbehy a zaujímavosti. Dokument bude dostupný exkluzívne na Voyo, no bude mať i slávnostnú premiéru v kine pre osobnosti a partnerov či na televíznych obrazovkách pre širokú nielen futbalovú verejnosť. Súčasťou príbehu je pochopiteľne aj MFK Dukla Banská Bystrica prostredníctvom autentických záberov a rozhovorov s hráčmi. Po rokoch môže mať Dukla opäť najlepšieho kanoniera ligy, tak ako tomu bolo v prípade Róberta Semeníka.


Róbert Semeník:''90-te roky boli futbalovo iné, keď to porovnám so súčastnosťou...futbal však vždy prinášal krásne zážitky, ktoré mi dodnes zostali. Robovi Polievkovi držím palce, aby mala Dukla opäť najlepšieho strelca súťaže.

Róbert Polievka: ''Keď mi Robo Semeník nedávno odovzdával kopačku o najkrajší gól mesiaca a hráča mesiaca, až vtedy som si uvedomil, čo to pre mňa znamená. Ako malý chlapec som chodil na Štiavničky a vždy som mal sen, aby som tu hrával a dosiahol úspech. ''Viac už ale prinesie film, 30:Príbeh ligy a všetci futbalový priaznivci sa majú na čo tešiť.
foto: mfkdukla.sk


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Dorast

Dorasty proti Dunajskej Strede nebodovali

Čítať viac
Dorast

Sumár mládeže: Sedemnástka remizovala s Popradom, starší žiaci víťazne vo Zvolene.

Čítať viac
Dorast

Ligoví dorastenci MFK Dukla doma rozdávajú, vonku zbíjajú. Po Dunajskej Strede zobrali všetky body aj domácemu vedúcemu Slovanu. Ako bude v Trenčíne?

Čítať viac
A tím

Matej Starší: Každý zápas ako finále

Čítať viac
A tím

Dráma o postup do prvej šestky vyvrcholí v sobotu v 22. kole FL

Čítať viac
A tím

Poradili sme si s Komárnom, opäť výhra na nulu

Čítať viac