• Aktuality
  • Dukla je späť! Návratom do prvej ligy ukazujeme odhodlanie, príďte na zápasy
A tím / MFK Dukla (PR) / 26.07.2022

Dukla je späť! Návratom do prvej ligy ukazujeme odhodlanie, príďte na zápasy

Dukla je späť! Návratom do prvej ligy ukazujeme odhodlanie, príďte na zápasy
Legenda je späť. Dukla je späť a mesto Banská Bystrica hrdo oslavuje návrat futbalového klubu MFK DUKLA do prvej ligy, čiže Fortuna ligy. Srdcia fanúšikov z mesta pod Urpínom sa naplnili hrdosťou a radosťou po vyhratom nedeľnom zápase so Spartakom Trnava.

MFK DUKLA pozýva fanúšikov. Hrajte srdcom s nami! Dukla je späť!

Dukla je späť ! Pri tejto príležitosti klub predstavuje krátke video, ktoré prezentuje tri generácie, hráčov MFK DUKLA.

„Video zachytáva príbeh, históriu a najmä ľudí, ktorých si osobne hlboko vážim. Róbert Semeník, Miloš Targoš a Róbert Polievka. Futbal je najmä o ľuďoch. Mám veľkú radosť, že v našom klube môžeme spolupracovať len s tými najlepšími. Pracovali a trénovali sme tvrdo. Dnes vás pozývame, poďte si to užiť s nami. Dukla je späť,“  

- hovorí predseda predstavenstva MFK Dukla Banská Bystrica Peter Krnáč.Futbalový klub MFK Dukla vychoval množstvo úspešných futbalistov a pýši sa dobrým menom v celej strednej Európe. Z klubu pod Urpínom pochádzajú zvučné mená ako František Kunzo, československý reprezentant a olympijský víťaz z roku 1980, Ján Kocián, bývalý československý reprezentant a tréner slovenskej reprezentácie, Róbert Semeník, bývalý slovenský reprezentant a člen klubu ligových kanonierov, Vratislav Greško, bývalý slovenský reprezentant a súčasný tréner mládeže, Martin Poljovka, bývalý futbalista Dukly, ktorý patrí k hráčom s najväčším počtom štartov v slovenskej lige a mnoho ďalších.

V Akadémii MFK DUKLA je aktuálne 550 detí, kde vedenie klubu objavuje nové talenty.

Hrdo sa hlásime k značke Dukla, ktorá nesie so sebou úspešnú históriu a veľké meno v československom a slovenskom futbale a je symbolom pracovitosti, odvahy a odhodlania ľudí v Banskobystrickom kraji,“

- dopĺňa Peter Krnáč.

Lukáš Migaľa a Róbert Polievka s deťmi

Spoznajte DUKLU naživo! Už 30. júla v sobotu v Europa Shopping Centre

Deň s MFK DUKLA môžete zažiť už túto sobotu 30. júla o 15.00 hodine v Europa Shopping Centre, kde bude autogramiáda s hráčmi, nábor detí do akadémie, krst maskota klubu, predaj permanentiek, dresov, šálov a môžete sa tešiť aj na rôzne súťaže pre deti. K tejto plánovanej akcii predseda predstavenstva klubu Peter Krnáč vraví:

„Marketingovými aktivitami, ako túto sobotu, sa snažíme oslovovať aj mladú generáciu, či už osobne alebo prostredníctvom sociálnych sietí a prilákať ju na štadión a vychovať si nových fanúšikov, ktorí budú mať v srdci náš milovaný klub. Veríme, že prácou s deťmi, s mládežou, môžeme pozitívne meniť život v regióne a nadviazať tak na úspešnú tradíciu klubu.“

Štiavničky budú 6. augusta žiť Duklou, chcete byť pri tom?

Prvý domáci prvoligový zápas po siedmich rokoch sa odohrá 6. augusta 2022 s MFK Ružomberok o 17.00 hodine na Štiavničkách. Hráme srdcom, naša vôľa víťaziť je nekonečná a vy môžete byť pri tom. Dukla je späť!

Po víťaznom zápase v Trnave


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

V Púchove jasná výhra Dukly s čistým kontom Hrušku

Čítať viac
Žiaci

Žiakom sa na úvod ligy s Podbrezovou darilo

Čítať viac
Dorast

Zápas FK Podbrezová – MFK Dukla v kategórii U17 očami fotoreportéra

Čítať viac
A tím

Preview: V Žiline chceme zopakovať výkony z domácich duelov

Čítať viac
Dorast

Starší dorastenci v Ružomberku jasne lepší, ale nedali gól ani z penalty

Čítať viac
A tím

Na Štiavničkách sa zrodila bezgólová remíza so Skalicou

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem