Predpredaj vstupeniek na blížiaci sa vrchol sezóny

Máme pred sebou finále druhej ligy. Aj tak by sa dalo nazvať stretnutie 5.kola nadstavby o postup do baráže o Fortunaligu medzi Dubnicou nad Váhom a Duklou Banská Bystrica, hrané na súperovej pôde už túto sobotu 11.júla.2020 o 17:00 hod. Stretnutie bude s ohľadom na mimoriadnu situáciu v takzvanom osobitnom režime, no my vám v spolupráci s partnerom Football centre prinášame možnosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji.
Predpredaj vstupeniek na blížiaci sa vrchol sezóny

Funkcionári FK Dubnica nad Váhom pustili do predaja 2 000 lístkov, my už teraz máme k dispozícii 200 kusov. 'Žiaľ, viac sa nám zatiaľ vyjednať nepodarilo. V predajni Football centre je k dispozícii 100 vstupeniek po 3 eurá, ktoré sú určené pre rodiny s deťmi a situované na hlavnej severnej (starej) tribúne. Ďalších 100 kusov dostanú po príchode na štadión naši organizovaní ultras, ktorí cestujú spoločne dvomi autobusmi. Je vysoká pravdepodobnosť, že sa na stretnutie dostanú aj fanúšikovia, ktorí si nestihnú zakúpiť vstupenky v predpredaji, pretože Dubničania budú vstupenky predávať aj na štadóne pred stretnutím. Takýmto fanúšikom však odporúčam pricestovať do Dubnice najneskôr o 16-tej hodine, aby sa im ušli predajné vstupenky, keďže výkop zápasu bude o 17-tej hodine', uviedol PR manažér klubu Ivan Šimko.

Predpredajné miesto:

Footbal Centre, Námestie Ľudovíta Štúra — otvorené od 10:00 do 17:00

Cena jednej vstupenky:

3€ (bez rozdielu veku, pohlavia...)

1/4
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť na stránke Nastavenie súkromia.
Rozumiem