• Aktuality
  • Predpredaj vstupeniek na blížiaci sa vrchol sezóny
A tím / MFK Dukla / 09.07.2020

Predpredaj vstupeniek na blížiaci sa vrchol sezóny

Predpredaj vstupeniek na blížiaci sa vrchol sezóny
Máme pred sebou finále druhej ligy. Aj tak by sa dalo nazvať stretnutie 5.kola nadstavby o postup do baráže o Fortunaligu medzi Dubnicou nad Váhom a Duklou Banská Bystrica, hrané na súperovej pôde už túto sobotu 11.júla.2020 o 17:00 hod. Stretnutie bude s ohľadom na mimoriadnu situáciu v takzvanom osobitnom režime, no my vám v spolupráci s partnerom Football centre prinášame možnosť zakúpiť si vstupenky v predpredaji.

Funkcionári FK Dubnica nad Váhom pustili do predaja 2 000 lístkov, my už teraz máme k dispozícii 200 kusov. 'Žiaľ, viac sa nám zatiaľ vyjednať nepodarilo. V predajni Football centre je k dispozícii 100 vstupeniek po 3 eurá, ktoré sú určené pre rodiny s deťmi a situované na hlavnej severnej (starej) tribúne. Ďalších 100 kusov dostanú po príchode na štadión naši organizovaní ultras, ktorí cestujú spoločne dvomi autobusmi. Je vysoká pravdepodobnosť, že sa na stretnutie dostanú aj fanúšikovia, ktorí si nestihnú zakúpiť vstupenky v predpredaji, pretože Dubničania budú vstupenky predávať aj na štadóne pred stretnutím. Takýmto fanúšikom však odporúčam pricestovať do Dubnice najneskôr o 16-tej hodine, aby sa im ušli predajné vstupenky, keďže výkop zápasu bude o 17-tej hodine', uviedol PR manažér klubu Ivan Šimko.

Predpredajné miesto:

Footbal Centre, Námestie Ľudovíta Štúra — otvorené od 10:00 do 17:00

Cena jednej vstupenky:

3€ (bez rozdielu veku, pohlavia...)

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Do tretice všetko dobré?

Čítať viac
A tím

Naši futbalisti chceli bratislavský Slovan, tešia sa na majstra

Čítať viac
A tím

Prvý polčas v réžii MFK Dukla, za desať minút druhého polčasu krutá prehra

Čítať viac
A tím

9 poznatkov z doterajšieho priebehu sezóny

Čítať viac
A tím

MFK Dukla s dôležitým víťazstvom a 3 bodmi zo Šamorína

Čítať viac
A tím

Áčko doma s Interom, mládež na ihriskách súperov

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem