Dorast / Jozef Mazár, Športová agentúra DUKLA / 08.09.2020

V Priechode remíza s Trnavou

Brankár Baláž podal v zápase s Trnavou v Priechode kvalitný výkon a tiež prispel k spravodlivej deľbe bodov. Trnava do posledných chvíľ skúšala dať rozhodujúci gól zápasu. Na snímke sa o to pokúšajú hráči Patrik Čiernik s číslom 18 a jeho menovec Patrik Karhan 21, ktorého do Priechodu prišiel povzbudiť aj jeho slávny otec Miroslav. Z našich okrem Filipa Baláža vidíme v obrannej asistencii záložníka  Mareka Macka s číslom 5, medzi nimi objektív nepriblížil ďalšieho brániaceho hráča v drese MFK Dukla Patrika Reptiša. Foto: Roman Reptiš

Brankár Baláž podal v zápase s Trnavou v Priechode kvalitný výkon a tiež prispel k spravodlivej deľbe bodov. Trnava do posledných chvíľ skúšala dať rozhodujúci gól zápasu. Na snímke sa o to pokúšajú hráči Patrik Čiernik s číslom 18 a jeho menovec Patrik Karhan 21, ktorého do Priechodu prišiel povzbudiť aj jeho slávny otec Miroslav. Z našich okrem Filipa Baláža vidíme v obrannej asistencii záložníka Mareka Macka s číslom 5, medzi nimi objektív nepriblížil ďalšieho brániaceho hráča v drese MFK Dukla Patrika Reptiša. Foto: Roman Reptiš

O zhodnotenie ďalšieho majstrovského zápasu 6. kola MFK Dukla U19 – Spartak Trnava U19 1:1 (1:0), ktorý odohrali v sobotu 29. augusta 2020, sme požiadali generálneho manažéra MFK Dukla Milana Smäda. Ten videl stretnutie takto:
„Náš kolektív mal v 1. polčase veľkú hernú prevahu. Najmenej z 2 veľmi dobrých streleckých príležitostí sme nedokázali dať gól. Naše družstvo posilnil navrátilec Rusko, ktorý nastúpil na pravej strane zálohy a hral dobre. Keďže Marek Výbošťok premenil v 13. minúte pokutový kop, polčas sme vyhrali najtesnejším spôsobom. V 2. polčase Trnava zmenila systém hry. Viac útočila a dala z hry Thomasom Kotlárom vyrovnávajúci gól v 61. minúte a odviezla si z Priechodu, kde sa toto stretnutie hralo, cenný bod zaslúžene. Tak Trnava, ako aj naše družstvo, mali v závere zápasu príležitosti dať gól. Dobrú strelu Kandalu v závere zápasu napríklad zneškodnil hosťujúci brankár, a keďže aj náš brankár podal spoľahlivý výkon, tak sa futbalovo kvalitný zápas skončil zaslúžene deľbou bodov.“

Zostava MFK Dukla: Baláž – Šimúth, Červeň, Patrik Reptiš, Patrnčiak – Rusko (77. Kandala), Koreň, Výbošťok, Macko, Jackuliak (67. Horváth) – Hanes.
Tréneri: Daniel Valach – Marián Strelec a Dominik Škubák.

Góly: 13. Marek Výbošťok (11-m) – 61. Thomas Kotlár
Žlté karty: 50. Jakub Šimúth a 54. Patrik Reptiš
Divákov: 50
Zápas rozhodovali: Bystrík Nemček – Martin Herdel a Jozef Mosor.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Už aj Matej Franko je náš, káder je kompletný

Čítať viac
A tím

Povedali po vypätom zápase FK Železiarne Podbrezová - MFK Dukla 3:4 (2:1) dňa 28.8.2020

Čítať viac
A tím

PREVIEW: Jarnú časť odštartujeme v Bratislave proti ŠK Slovan U21

Čítať viac
A tím

Na zvolenskom trávniku vyzveme MFK Skalica

Čítať viac
A tím

Povedali po zápase FK Poprad – MFK Dukla 1:4 (1:2) dňa 12.9.2020

Čítať viac
A tím

Viktor Tóth s hodnotením prvých prípravných zápasov

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem