• Aktuality
  • V stredu dohrávka 4.kola v Púchove
A tím / MFK Dukla, M.Čief, I.Šimko / 27.08.2019

V stredu dohrávka 4.kola v Púchove

V stredu dohrávka 4.kola v Púchove
Dohrávkou 4.kola skompletizujeme nateraz nekompletnú druholigovú tabuľku. V stredu 28. augusta 2019 sa v zápase s úvodným výkopom o 17:00 h predstavíme na trávniku MŠK Púchov. V pôvodnom termíne sa nehralo pre infekčnú epidémiu v kabíne MFK Dukla.

Naši hráči majú za sebou výborný týždeň. V Pohronskom derby zvíťazili v Zelpo aréne nad FK Železiarne Podbrezová 2:0 a natiahli tak sériu víťazstiev už na číslo 4. V načatom mienia pokračovať. Favoritom totižto budeme aj v stredajšom súboji v Púchove, kde nás však zaiste načaká ľahká práca na ihrisku. Práve naopak. Púchov je nováčikom na druholigovej mape, do súťaže postúpil na úkor TJ Kovo Beluša, ktorý sa ako víťaz III. ligy do súťaže neprihlásil.

Veríme, že sa zverenci trénera Stanislava Vargu zvezú na pozitívnej eufórii, ktorá okolo nich momentálne panuje. Hrajú účelný, pragmatický futbal, v ktorom je k videniu bojovnosť a tímové poňatie. Aktuálne sme v tabuľke na 4. mieste s bilanciou 4 víťazstvá a 1 prehra so skóre 16:6 a 12 bodmi. Pri prípadnej remíze s Púchovom poskočíme na 3. miesto pred 13-bodovú Skalicu, pri víťazstve na 2. mieste preskočíme o skóre 15-bodový Poprad, ktorý privítame na Štiavničkách už túto sobotu o 16:30.

MŠK Púchov urobil pred sezónou zmenu v realizačnom tíme – Eduarda Pagáča, ktorý odišiel do FK Senica k mužstvu U19, nahradil Vladimír Cifranič, bývalý tréner AS Trenčín. Značnou obmenou prešiel aj hráčsky káder, posilnili ho Dávid Machara s Mariánom Pišojom z Trenčína, útočníci Leroy Mugove z Namíbie a Štefan Holíš z FK Poprad, či Martin Vlček z Interu Bratislava. Citeľnou stratou bol odchod Petra Šuleka.

V zápase 5. kola remizoval MŠK Púchov na vlastnom trávniku s Petržalkou 1:1. Skóre zápasu pred 730 divákmi otvoril v 62. min hosťujúci Boris Turčák, v 65. min vyrovnával domáci Kopiš. Zostava Púchova: Strelčík – Lacko, Pilát, Pišoja, Ozimý – Brezničan – Machara, Martinček, Kopiš (71. Martinko) Michlík – Mugove (76. D. Pilný). Púchov je momentálne na poslednej 16. priečke s bilanciou 2 remízy, 3 prehry, skóre 4:7 a 2 dosiahnuté body.

Hlavným rozhodcom stretnutia bude na Mestskom štadióne v Púchove 26-ročný Patrik Kmec z Košíc, v pozícii prvého asistenta uvidíme Petra Mihálika z Veľkého Šariša a na druhej strane bude v pozícii AR2 pôsobiť Tomáš Straka z Bratislavy. Náhradným rozhodcom bude Boris Parilák zo Stropkova. Delegáti sú zhodou okolností tí istí akí boli v Zelpo aréne. Pozorovateľom rozhodcov bude v Púchove Stanislav Špila z Čadce a delegátom stretnutia Róbert Dadykin z Bratislavy.

Pred hráčmi MFK Dukla stojí v dohrávanom zápase možnosť natiahnuť víťaznú sériu a ešte viac si tak tabuľkovo polepšiť. Sme presvedčení, že je v silách našich chlapcov odohrať v Púchove uspokojivý zápas s bodovým koncom pre náš klub. Dukla do toho!

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Hlahol zmŕtvychvstania

Čítať viac
A tím

Preview: Sme v pohode a pripravení na Skalicu

Čítať viac
A tím

V druhom prípravnom zápase remíza v Liptovskom Mikuláši

Čítať viac
A tím

ŠK Slovan Bratislava - MFK Dukla B. Bystrica 4:0 (1:0)

Čítať viac
Dorast

Citlivo s ním!

Čítať viac
A tím

Futbal miluje, ale chorý na neho nikdy nebude!

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem