Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • ZŠ SNP Banská Bystrica v spolupráci s Akadémiou MFK Dukla otvára športové triedy pre školský rok 2024/2025
Žiaci / MFK Dukla / 05.03.2024

ZŠ SNP Banská Bystrica v spolupráci s Akadémiou MFK Dukla otvára športové triedy pre školský rok 2024/2025

MFK Dukla

MFK Dukla

Akadémia futbalového klubu Dukla Banská Bystrica spolupracuje s viacerými školami v Banskej Bystrici. Jednou z nich je aj Základná škola SNP.


MFK Dukla dlhodobo spolupracuje so Základnou školou SNP v Banskej Bystrici. Naša Akadémia sa aktívne spolupodieľa na vytváraní športových tried. Spojenie najvhodnejších podmienok v oblasti vzdelávania a tréningového procesu zabezpečuje optimálne prostredie pre vývoj našich hráčov a hráčok. Vďaka tomu je program dňa prispôsobený potrebám detí a je vytvorený čas aj na štúdium, oddych alebo iné záujmy.

Športový riaditeľ mládeže Richard Rubint: ' Som rád, že má naša Akadémia úspešnú spoluprácu so školami na základnej či strednej úrovni. Rád by som pozval deti a rodičov na talentové skúšky do športových tried ZŠ SNP v Banskej Bystrici. Pre mladého športovca je to ideálne spojenie štúdia so športom. '

Prihlášku na školský rok 2024/2025 si môžete stiahnuť na stránke školy Športové triedy - Informácie | Základná škola Slovenského národného povstania (edupage.org) a poslať do 19.4.2024.