Akreditácie na stretnutie s Podbrezovou

Už túto sobotu sa opäť rozbehne druhá najvyššia súťaž. Náš tím, ktorý momentálne vedie druholigovú nadstavbu privíta o 17:00 hod na štadióne vo Zvolene futbalistov Podbrezovej. Stretnutie bude naživo vysielať televízia FUTBALNET, no pre veľký záujem médií vám prinášame informácie k novinárskym akreditáciám.
Akreditácie na stretnutie s Podbrezovou

Žiadosti o udelenie akreditácií zasielajte mailom na adresu: simko.ivo@gmail.com

V žiadosti o udelenie akreditácie uveďte svoje meno, priezvisko, funkciu akú v zápase budete vykonávať, názov spoločnosti, ktorú zastupujete a aj informáciu o tom, či budete požadovať miesto na tribúne s pracovným stolíkom.

Príklad:

Ivan Šimko, fotograf, Dukla foto a.s., nepotrebujem miesto - fotím spoza brány

Fotografom odporúčame priniesť si vlastnú zelenú vestu.

V zmysle manuálu organizácie stretnutí  II. ligy v nadväznosti na opatrenia súvisiace s COVID-19 dávame do pozornosti fakt, že press miestnosť ako aj mixzóna zostávajú zatvorené. 

Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť na stránke Nastavenie súkromia.
Rozumiem