• Aktuality
  • Minister obrany prisľúbil pomoc futbalovej Dukle
A tím / MFK Dukla (PR) / 21.07.2022

Minister obrany prisľúbil pomoc futbalovej Dukle

zľava Peter Krnáč, v strede Jaroslav Naď, vpravo Matej Tóth

zľava Peter Krnáč, v strede Jaroslav Naď, vpravo Matej Tóth

V stredu 20. júla sa v Bratislave uskutočnilo stretnutie na Ministerstve obrany SR medzi predsedom predstavenstva MFK Dukla a.s. Petrom Krnáčom a ministrom obrany Jaroslavom Naďom, na ktorom nechýbal ani riaditeľ VŠC Dukla Banská Bystrica Matej Tóth.

Cieľom tohto stretnutia bolo vyriešiť vzťahy medzi VŠC DUKLA a MFK Dukla predovšetkým vo využívaní infraštruktúry štadióna SNP na banskobystrických Štiavničkách ako i tréningových plôch.

„Minister obrany prejavil záujem riešiť túto situáciu, aby sa futbalová Dukla cítila na armádnom štadióne ako doma. Za to by som chcel veľmi pekne pánovi ministrovi poďakovať. Riešili sme aj otázku ohľadne podpory mládeže medzi ministerstvom obrany a našou futbalovou Duklou. Dostali sme prísľub, že mladí futbalisti budú môcť využívať rôzne zariadenie vojenskej Dukly na regeneráciu či sústredenie. Čo sa týka tímu mužov, ten bude hrať na Štiavničkách majstrovské zápasy a trénovať deň pred ním. Avšak trénovať na Štiavničkách budú môcť naši Fortunaligisti aj v týždni za predpokladu dobrých poveternostných podmienok,“

- uviedol po stretnutí predseda predstavenstva MFK Dukla a.s. Peter Krnáč, ktorý ministrovi odovzdal aj dres nášho tímu s podpismi hráčov (na úvodnej fotografii).

Na Štiavničkách sa udomácni marketingové oddelenie nášho futbalového klubu a bude tam mať kanceláriu i hlavný tréner fortunaligového mužstva MFK Dukla Banská Bystrica.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Preview: Vo Zvolene nás čaká náročný duel s Komárnom

Čítať viac
A tím

Padol verdikt SFZ o našej pozícii, bude sa meniť súťažný poriadok

Čítať viac
A tím

MFK Dukla v Poprade prehrala, z bojov v Slovenskom pohári vypadla...

Čítať viac
Žiaci

Tesný zápas našej pätnástky s Martinom, dvanástka víťazne a je už na čele

Čítať viac
A tím

Michal Ščasný: "Vidíme, aká tenká je hranica medzi úspechom a neúspechom"

Čítať viac
Ženy

Bystrické futbalistky nestrelili v Trenčíne gól, skomplikovali si záchranu

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem