Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Osem hráčov MFK Dukla B.Bystrica s novými zmluvami
A tím / MFK Dukla / 27.06.2023

Osem hráčov MFK Dukla B.Bystrica s novými zmluvami

Osem hráčov MFK Dukla B.Bystrica s novými zmluvami
Dukla si v priebehu júna poistila služby viacerých hráčov

Po úspešnej nováčikovskej sezóne sa viacerým hráčom banskobystrickej Dukly skončili zmluvy, aj preto bolo prioritou vedenia klubu dohodnúť sa na podmienkach nových kontraktov s tými, ktorí veľkou mierou prispeli k piatemu miestu vo Fortuna lige. Už dnes je jasné, že prevažná väčšina hráčov bude pokračovať v klube.  Okrem Martina Rymarenka si v priebehu júna MFK Dukla poistila novými zmluvami aj ďalších 8 hráčov. Sú medzi nimi Matúš Hruška, Ľubomír Willwéber, Timo Záhumenský, Lukáš Migaľa, Marián Pišoja, Braňo Ľupták, Dávid Richtárech a David Depetris.

Jozef Mores, športový riaditeľ: 'Som veľmi rád, že sme sa s týmito hráčmi dohodli na podmienkach a podpísali s nimi nové kontrakty. Tvorili základ mužstva v minulej sezóne, počas ktorej podávali konštantne kvalitné výkony.a vždy sme sa mohli na nich vo všetkom spoľahnúť.  Chceme sa aj naďalej o ich výkony a mentalitu opierať a verím, že budú základom zdravého jadra, okolo ktorého opäť vyskladáme kvalitný a konkurencieschopný tím.

 Všetci títo hráči sú v príprave MFK Dukla B.Bystrica na novú sezónu 2023/24, prvý prípravný zápas odohrajú proti FK Považská Bystrica v stredu 28.6 o 17.00 hod. na Štiavničkách.